KONST / Litografier / Färglitografi 11755144
nr 1175 5144
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 353/460, motivet: 29x40 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:11:20
700 kr
900 kr
1.000 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson